  • CDR31BX682AKZPMB
CDR31BX682AKZPMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR31BX682AKZPMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR31BX682AKZPMB
Datasheet:
Description:
6.8nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CDR31BX682AKZPMB
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8nF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm