  • CDR32BP100BJSS\2K
CDR32BP100BJSS\2K
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP100BJSS\2K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP100BJSS\2K
Description:
10pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP100BJSS\2K
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm