  • CDR32BP101BJMMMT
CDR32BP101BJMMMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP101BJMMMT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP101BJMMMT
Description:
100pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP101BJMMMT
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm