  • CDR32BP102BFURMR
CDR32BP102BFURMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP102BFURMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP102BFURMR
Datasheet:
Description:
1nF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP102BFURMR
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm