  • CDR32BP102BJWSMT
CDR32BP102BJWSMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP102BJWSMT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP102BJWSMT
Datasheet:
Description:
1nF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP102BJWSMT
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm