  • CDR32BP151BKUM\M500
CDR32BP151BKUM\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP151BKUM\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP151BKUM\M500
Datasheet:
Description:
150pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP151BKUM\M500
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm