  • CDR32BP330BKWMMT
CDR32BP330BKWMMT
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP330BKWMMT
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP330BKWMMT
Package:
1206
Datasheet:
Description:
33pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP330BKWMMT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm