  • CDR32BP330BKZSMP
CDR32BP330BKZSMP
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP330BKZSMP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP330BKZSMP
Description:
33pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP330BKZSMP
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm