  • CDR32BP331BKMMMP
CDR32BP331BKMMMP
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP331BKMMMP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP331BKMMMP
Description:
330pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP331BKMMMP
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm