  • CDR32BP471BKZRMR
CDR32BP471BKZRMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP471BKZRMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP471BKZRMR
Description:
470pF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP471BKZRMR
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm