  • CDR32BP820BJSS\W
CDR32BP820BJSS\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP820BJSS\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP820BJSS\W
Datasheet:
Description:
82pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP820BJSS\W
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    82pF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm