  • CDR32BP910BJURMR
CDR32BP910BJURMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP910BJURMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BP910BJURMR
Datasheet:
Description:
91pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP910BJURMR
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    91pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    5%