  • CDR32BX103BKYMMR
CDR32BX103BKYMMR
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BX103BKYMMR
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BX103BKYMMR
Package:
1206
Datasheet:
Description:
10nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BX103BKYMMR
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm