  • CDR32BX393AKWMMB
CDR32BX393AKWMMB
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BX393AKWMMB
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CDR32BX393AKWMMB
Package:
1206
Datasheet:
Description:
39nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BX393AKWMMB
  • Package / Case
    1206
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    39nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm