  • CDR32BX822BKUP\W
CDR32BX822BKUP\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BX822BKUP\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BX822BKUP\W
Description:
8.2nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BX822BKUP\W
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
    1206
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    8.2nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.2mm