  • CDR33BP302AFWR\M1K
CDR33BP302AFWR\M1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR33BP302AFWR\M1K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR33BP302AFWR\M1K
Package:
1210
Datasheet:
Description:
3nF Ceramic Capacitor 1% 1210
Step5Bar-code shipping tag
CDR33BP302AFWR\M1K
    1210
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm