  • CDR34BP332BJSR\W
CDR34BP332BJSR\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP332BJSR\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP332BJSR\W
Package:
1812
Datasheet:
Description:
3.3nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP332BJSR\W
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm