  • CDR34BP392BKUM\M500
CDR34BP392BKUM\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP392BKUM\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP392BKUM\M500
Description:
3.9nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP392BKUM\M500
  • Package / Case
    1812
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Depth
    3.2mm
  • Length
    4.5mm