  • CDR34BP472BFSM
CDR34BP472BFSM
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP472BFSM
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-CDR34BP472BFSM
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 1% +Tol, 1% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.0047uF, Surface Mount, 1812, CHIP