  • CDR34BP562AJUS\M500
CDR34BP562AJUS\M500
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP562AJUS\M500
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP562AJUS\M500
Package:
1812
Datasheet:
Description:
5.6nF Ceramic Capacitor 5% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP562AJUS\M500
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    5.6nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm