  • CDR34BX104AKMS\M
CDR34BX104AKMS\M
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BX104AKMS\M
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BX104AKMS\M
Package:
1812
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BX104AKMS\M
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1812
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm