  • CDR35BP223AFWS\M1K
CDR35BP223AFWS\M1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR35BP223AFWS\M1K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR35BP223AFWS\M1K
Package:
1825
Datasheet:
Description:
22nF Ceramic Capacitor 1% 1825
Step5Bar-code shipping tag
CDR35BP223AFWS\M1K
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1825
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22nF
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm