  • CDR35BX104BKWS\M1K
CDR35BX104BKWS\M1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR35BX104BKWS\M1K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR35BX104BKWS\M1K
Package:
1825
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
CDR35BX104BKWS\M1K
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1825
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    6.4mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm