  • CDS425RGBWIP
CDS425RGBWIP
advertisement
Manufacturer No:
CDS425RGBWIP
Manufacturer:
Dialight
HK JDW NO:
204-CDS425RGBWIP
Package:
Datasheet:
CDS425RGBWIP
Step5Bar-code shipping tag
CDS425RGBWIP
    Select All
  • Series
    CD
  • Size / Dimension
    425.00mm Lx50.00mm W
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    LED Module
  • Color
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Current - Max
    350mA
  • Wavelength
    627nm Red 530nm Green 447nm Blue
  • Height
    28.00mm