  • CDS615WWSIP
CDS615WWSIP
advertisement
Manufacturer No:
CDS615WWSIP
Manufacturer:
Dialight
HK JDW NO:
204-CDS615WWSIP
Package:
Datasheet:
CDS615WWSIP
Step5Bar-code shipping tag
CDS615WWSIP
    Select All
  • Series
    CD
  • Size / Dimension
    615.00mm Lx50.00mm W
  • Feature
    IP67
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    LED Engine
  • Color
    White, Warm
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • CCT (K)
    2850K ~ 3250K
  • Current - Max
    350mA
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    900lm
  • Height
    28.00mm