  • CENB1010A0512N01
CENB1010A0512N01
advertisement
Manufacturer No:
CENB1010A0512N01
HK JDW NO:
732-CENB1010A0512N01
Package:
Datasheet:
CENB1010A0512N01
Step5Bar-code shipping tag
CENB1010A0512N01
  • Weight
    0.243lb 110.22g
  • Operating Temperature
    0°C~55°C
  • Series
    CENB1010 (10W)
  • Size / Dimension
    3.31Lx1.85W x 1.27 H 84.0mmx47.0mmx32.3mm
  • Power (Watts)
    10W
  • Current - Output (Max)
    2A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Input Type
    Cord (Sold Separately)
  • Voltage - Output
    5V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Region Utilized
    International
  • Input Connector
    IEC 320-C8
  • Output Connector
    DIN, 5 Pin
  • No Load Power Consumption
    300mW Max