  • CENB1020A1241Q01
CENB1020A1241Q01
advertisement
Manufacturer No:
CENB1020A1241Q01
HK JDW NO:
732-CENB1020A1241Q01
Package:
Datasheet:
CENB1020A1241Q01
Step5Bar-code shipping tag
CENB1020A1241Q01
  • Weight
    0.331lb 150.14g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    CENB1020 (20W)
  • Size / Dimension
    3.31Lx1.85W x 1.27 H 84.0mmx47.0mmx32.3mm
  • Power (Watts)
    18W
    Level V
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    1.5A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Input Connector
    IEC 320-C18
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max