  • CENB1030A1503Q01
CENB1030A1503Q01
advertisement
Manufacturer No:
CENB1030A1503Q01
HK JDW NO:
732-CENB1030A1503Q01
Package:
Datasheet:
CENB1030A1503Q01
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 30W
Step5Bar-code shipping tag
CENB1030A1503Q01
  • Weight
    0.441lb 200.03g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    CENB1030 (30W)
  • Size / Dimension
    3.76Lx2.13W x 1.22 H 95.5mmx54.0mmx31.0mm
  • Power (Watts)
    30W
    Level V
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    2A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Voltage - Output
    15V
  • Form
    Desktop (Class II)
  • Input Connector
    IEC 320-C18
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max