  • CF1JT22M0
CF1JT22M0
advertisement
Manufacturer No:
CF1JT22M0
HK JDW NO:
762-CF1JT22M0
Datasheet:
CF1JT22M0
Description:
Axial, Through Hole 22MOhms, 1W, Carbon Film,
Step5Bar-code shipping tag
CF1JT22M0
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.433L 4.50mmx11.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    0/ -1500ppm/°C
  • Resistance
    22MOhms
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Carbon Film
  • Power (Watts)
    1W
  • Power Rating
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Diameter
    4.5mm
  • Length
    10.9982mm