  • CFR-25JR-52-3M9
CFR-25JR-52-3M9
advertisement
Manufacturer No:
CFR-25JR-52-3M9
HK JDW NO:
898-CFR-25JR-52-3M9
Datasheet:
CFR-25JR-52-3M9
Description:
3.9MOhm, 0.25W 1/4W, Carbon Film,
Quantity:
In Stock : 6547
Step5Bar-code shipping tag
CFR-25JR-52-3M9
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    -1500ppm/°C
  • Resistance
    3.9MOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Max Power Dissipation
    250mW