  • CFR1145JA-S5601
CFR1145JA-S5601
advertisement
Manufacturer No:
CFR1145JA-S5601
Manufacturer:
Viking Tech
HK JDW NO:
858-CFR1145JA-S5601
Description:
Through Hole 5.6kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
CFR1145JA-S5601
  • Tolerance
    5%
  • Termination
  • Temperature Coefficient
    350 ppm/°C
  • Resistance
    5.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    2W
  • Lead Diameter
    780 μm
  • Diameter
    5mm
  • Length
    11.5mm