  • CFR200JR-73-2R2
CFR200JR-73-2R2
advertisement
Manufacturer No:
CFR200JR-73-2R2
HK JDW NO:
898-CFR200JR-73-2R2
Datasheet:
CFR200JR-73-2R2
Description:
2.2Ohm, 2W, Carbon Film,
Step5Bar-code shipping tag
CFR200JR-73-2R2
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    -350/ +350ppm/°C
  • Resistance
    2.2Ohm
  • Power (Watts)
    2W