  • CHB75W-48S15-DIN
CHB75W-48S15-DIN
advertisement
Manufacturer No:
CHB75W-48S15-DIN
HK JDW NO:
136-CHB75W-48S15-DIN
Quantity:
In Stock : 10034
Step5Bar-code shipping tag
CHB75W-48S15-DIN
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~100°C With Derating
  • Series
    CHB75W (75W)
  • Size / Dimension
    3.98Lx2.54W x 1.03 H 101.2mmx64.6mmx26.2mm
  • Power (Watts)
    75W
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    1500V
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    5A