  • CIL10J1R0KNC
CIL10J1R0KNC
advertisement
Manufacturer No:
CIL10J1R0KNC
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIL10J1R0KNC
Package:
0603
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 3785
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIL10J1R0KNC
  • Package / Case
    0603
  • Material - Core
    Ferrite
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    950μm
  • Military Standard
    Not
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Inductance
    1 μH
  • Test Frequency
    10MHz
  • Max DC Current
    25mA
  • Frequency - Self Resonant
    70MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    600mOhm
  • DC Current
    25mA
  • Height
    950μm
  • Length
    1.75mm