  • CIL21S220KNE
CIL21S220KNE
advertisement
Manufacturer No:
CIL21S220KNE
HK JDW NO:
700-CIL21S220KNE
Package:
0805
Step5Bar-code shipping tag
CIL21S220KNE
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Depth
    1.45mm
  • Inductance
    22 μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • Max DC Current
    5mA
  • Frequency - Self Resonant
    16MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.1Ohm
  • DC Current
    5mA
  • Height
    1.45mm
  • Length
    2.2mm