  • CIL21Y6R8KNE
CIL21Y6R8KNE
advertisement
Manufacturer No:
CIL21Y6R8KNE
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIL21Y6R8KNE
Package:
0805
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIL21Y6R8KNE
  • Package / Case
    0805
  • Material - Core
    Ferrite
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    1.45mm
  • Current Rating
    15mA
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    6.8 μH
  • Test Frequency
    4MHz
  • Max DC Current
    15mA
  • Frequency - Self Resonant
    29MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    600mOhm
  • DC Current
    15mA
  • Height
    1.45mm
  • Length
    2.2mm