CK45-B3AD681KYNRA
CK45-B3AD681KYNRA
769-CK45-B3AD681KYNRA
Radial, Disc
CK45 680pF 1000V 1kV Ceramic Capacitor ±10% B 0.217Dia 5.50mm -25°C~105°C 2 Terminations High Voltage Through Hole Radial, Disc