  • CKR05BX103MSVTR1
CKR05BX103MSVTR1
advertisement
Manufacturer No:
CKR05BX103MSVTR1
HK JDW NO:
66-CKR05BX103MSVTR1
Description:
10nF Ceramic Capacitor 20% Radial
Step5Bar-code shipping tag
CKR05BX103MSVTR1
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    10nF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm