  • CKR05BX121KPVTR2
CKR05BX121KPVTR2
advertisement
Manufacturer No:
CKR05BX121KPVTR2
HK JDW NO:
66-CKR05BX121KPVTR2
Description:
120pF Ceramic Capacitor 10% Radial
Step5Bar-code shipping tag
CKR05BX121KPVTR2
    Radial
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    120pF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    4.83mm
  • Length
    4.83mm