  • CKR05BX392KRVTR1
CKR05BX392KRVTR1
advertisement
Manufacturer No:
CKR05BX392KRVTR1
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CKR05BX392KRVTR1
Description:
3.9nF Ceramic Capacitor 10% Radial
Step5Bar-code shipping tag
CKR05BX392KRVTR1
    Select All
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    4.83mm
  • Length
    4.83mm