  • CL05B104KO5NNWD
CL05B104KO5NNWD
advertisement
Manufacturer No:
CL05B104KO5NNWD
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL05B104KO5NNWD
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.1uF, 16V, u00b110%, X7R, 0402 (1005 mm), 0.020T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel