  • CL10A226MP7LUNC
CL10A226MP7LUNC
advertisement
Manufacturer No:
CL10A226MP7LUNC
HK JDW NO:
703-CL10A226MP7LUNC
Datasheet:
Description:
CL 22μF 10V Ceramic Capacitor ±20% X5R 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm -55°C~85°C Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric)
Quantity:
In Stock : 304
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
CL10A226MP7LUNC
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    10V
  • Capacitance
    22μF
  • Thickness (Max)
    0.031 0.80mm