  • CL10C3R9CB8NNWC
CL10C3R9CB8NNWC
advertisement
Manufacturer No:
CL10C3R9CB8NNWC
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL10C3R9CB8NNWC
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 3.9pF, 50V, u00b10.25pF, C0G/NP0, 0603 (1608 mm), 0.031T, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel