  • CL10C821JB8NNNC
CL10C821JB8NNNC
advertisement
Manufacturer No:
CL10C821JB8NNNC
HK JDW NO:
703-CL10C821JB8NNNC
Datasheet:
CL10C821JB8NNNC
Description:
Cap Ceramic 820pF 50V C0G 5% SMD 0603 125C Paper T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CL10C821JB8NNNC
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
    WRAPAROUND
  • Material
    Ceramic
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    1997
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Applications
    General Purpose
  • HTS Code
  • Capacitance
    820pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR, CARDBOARD, 7 INCH
  • Length
    1.6mm
  • Width
    0.8mm
  • Thickness (Max)
    0.035 0.90mm