  • CL31A106MOHNNWE
CL31A106MOHNNWE
advertisement
Manufacturer No:
CL31A106MOHNNWE
HK JDW NO:
703-CL31A106MOHNNWE
Description:
CL 10μF 16V Ceramic Capacitor ±20% X5R 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm -55°C~85°C Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CL31A106MOHNNWE
    Select All
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±20%
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    16V
  • Capacitance
    10μF
  • Thickness (Max)
    0.071 1.80mm