  • CL32B106KAUL3NE
CL32B106KAUL3NE
advertisement
Manufacturer No:
CL32B106KAUL3NE
HK JDW NO:
703-CL32B106KAUL3NE
Datasheet:
Description:
CL 10μF 25V Ceramic Capacitor ±10% X7R 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CL32B106KAUL3NE
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    10μF
  • Thickness (Max)
    0.079 2.00mm