  • CL32B106KLULNNF
CL32B106KLULNNF
advertisement
Manufacturer No:
CL32B106KLULNNF
HK JDW NO:
703-CL32B106KLULNNF
Datasheet:
CL32B106KLULNNF
Description:
CL 10μF Ceramic Capacitor ±10% X7R 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~125°C 2 Terminations Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Quantity:
In Stock : 112000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
CL32B106KLULNNF
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
    WRAPAROUND
  • Dielectric Material
    CERAMIC
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Capacitance
    10μF
  • Voltage - Rated DC
    35V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 13 INCH
  • Depth
    2.5mm
  • Capacitor Type
    CERAMIC CAPACITOR
    Yes
  • Voltage
    35V
  • Height
    1.8mm
  • Thickness (Max)
    0.079 2.00mm
  • Thickness
    2.0066mm