  • CL32B106KMVNNWE
CL32B106KMVNNWE
advertisement
Manufacturer No:
CL32B106KMVNNWE
HK JDW NO:
703-CL32B106KMVNNWE
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
CL32B106KMVNNWE
Description:
CL 10μF 63V Ceramic Capacitor ±10% X7R 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Quantity:
In Stock : 95000
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
CL32B106KMVNNWE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    22 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount, MLCC
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CL
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Applications
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    63V
  • Capacitance
    10μF
  • Thickness (Max)
    0.110 2.80mm