  • CLF12555T-331M-D
CLF12555T-331M-D
advertisement
Manufacturer No:
CLF12555T-331M-D
HK JDW NO:
769-CLF12555T-331M-D
Datasheet:
CLF12555T-331M-D
Step5Bar-code shipping tag
CLF12555T-331M-D
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    700mA
  • Inductance
    330μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    672mOhm Max
  • Max DC Current
    1.2A
  • Inductance Tolerance
    20%
  • RMS Current (Irms)
    700mA
  • Height
    5.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.217 5.50mm
  • REACH SVHC
    No SVHC
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Lifecycle Status
    PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~150°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CLF-D
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
  • Tolerance
    ±20%