  • CM-730-R-11
CM-730-R-11
advertisement
Manufacturer No:
CM-730-R-11
Manufacturer:
ADLINK Technology
HK JDW NO:
2960-CM-730-R-11
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM-730-R-11
  • Packaging
    Bulk
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    1.1GHz
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Interface
    I2C, PCI, SPI, USB
  • Memory Size
    2GB
  • Memory Type
    DDR2, L2 Cache
  • Power Consumption
    7.05W